ЦРУ назвало 16 лютого можливою датою вторгнення Росії в Україну, – Spiegel

14:34

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

вторгнення Росії, новини, Україна, НАТО, ЦРУ, РФ, вторгнення, війна, Spiegel, NATO, США, вторжения России, новости, Украина, НАТО, ЦРУ, РФ, вторжение, война, Spiegel, NATO, США,

Спецслужби США оприлюднили термінове попередження союзникам НАТО про вторгнення Росії в Україну, яке, ймовірно, може статися найближчої середи. Як інформує «Цензор.НЕТ», про це пише німецьке видання Spiegel з посиланням на дані ЦРУ та американських військових.

Згідно з інформацією Spiegel, американські спецслужба ЦРУ та військові протягом п’ятниці повідомили федеральний уряд та інші держави НАТО про те, що на основі нової інформації існують побоювання, що напад може статися вже найближчого середи.

Видання зазначає, що, за словами дипломатів та військових чиновників, Сполучені Штати надали безліч деталей про секретні брифінги. Також було описано шляхи вторгнення і подробиці про завдання окремих російських підрозділів. Як можливу дату початку вторгнення було зазначено 16 лютого.

Spiegel пише: на якій інформації ґрунтується термінове попередження США, у Берліні не знали. Проте зазначалося, що звіти США були докладними та підкріплені багатьма джерелами.

Проте, як зазначає видання, не можна оцінити та передбачити неминучість нападу. Інсайдери також вважають за можливе, що США навмисно поширили інформацію, щоб перешкодити планам російської атаки.

Західні військові та дипломати заявили ввечері, що спецслужби США, очевидно, перехопили інформацію, що російська влада підготувала наступ військових наступної середи. Чи є це остаточним рішенням, поки неможливо сказати з упевненістю.