ЦРУ: Наступні шість місяців війни будуть вирішальними

12:06

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Вільям Бернс

Найближчі шість місяців стануть вирішальними для визначення остаточного результату війни Росії проти України. Про це заявив директор Центрального розвідувального управління США Вільям Бернс під час виступу у Джорджтаунському університеті, повідомляє CNN.

“Я думаю, що ключовим – оскільки ми не вважаємо, що (глава Кремля Володимир Путін – ред.) серйозно ставиться до переговорів, – буде результат на полі бою в найближчі шість місяців”, – зазначив він.

Він вважає, що результатом стане “приземлення зарозумілості Путіна”, оскільки президент РФ не лише не зможе просунутися далі в Україні, а й щомісяця дедалі більше ризикує втратити незаконно захоплену територію.

За його словами, Путін “робить ставку на те, що зможе змусити час працювати на нього”, і вірить, що зможе “перемолоти” Україну, тоді як політична втома охопить Європу, а США відволікатимуться.

Берн додав, що у листопаді він сказав голові держдуми Росії Сергію Наришкіну: “Цей російський розрахунок настільки ж глибоко помилковий, як і початкове рішення розпочати війну 24 лютого”.