Цього року Данія виділить на відбудову України мільярд євро, значну частину – для Миколаєва

10:10

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

курс НБУ, доллар, евро, курс валют, Украина, новости, финансы, банк

Уряд Данії схвалив рішення запровадити нову програму підтримки України, яка бореться з повномасштабним вторгненням Росії, на 2023 рік. У межах цієї ініціативи Копенгаґен виділить нашій державі один мільярд євро.

Про це повідомив міністр закордонних справ Данії Ларс Люкке Расмуссен на брифінгу в Одесі у п’ятницю, 28 квітня, пише OBOZREVATEL.

У заході взяв участь глава МЗС України Дмитро Кулеба, а також офіційні представники Естонії, Ісландії, Литви, Норвегії, Швеції та Фінляндії.

Як зазначив Расмуссен, основою затвердженої урядом Данії програми є відбудова України після російських обстрілів. Особливу увагу країна приділить відновленню Миколаєва.

Міністр заявив, що категорично засуджує терористичні ракетні атаки російських окупантів на Миколаїв. Він наголосив, що водночас вони підкріплюють рішучість його держави продовжувати надавати Україні допомогу.

Расмуссен підкреслив, що боротьба української держави та народу нагадує усьому світу, що свобода не дається просто так, її потрібно виборювати.

“Поки ви боретесь, Данія буде з вами”, – додав очільник МЗС Данії.