Цієї зими опалення, імовірно, не буде у Мелітополі, Енергодарі та Бердянську

9:14

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Майбутній опалювальний сезон років стане для України найважчим за час незалежності, проте особливо важко буде тимчасово окупованим територіям Запорізької області.

Про це в ефірі національного телемарафону новин заявила міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук, пише ZN.UA.

За її словами, обіцянки росіян про ремонт газопроводів та проведення опалювального сезону на Запоріжжі нічого не варті. Верещук закликає мешканців окупованих міст евакуюватися на підконтрольні Україні території при першій можливості.

«Важкою буде ситуація на Запоріжжі. Енергодар, Мелітополь, Бердянськ — всі ці міста, на жаль, поки що знаходяться під тимчасовою окупацією. Окупант імітує підготовку до опалювального сезону. Ми розуміємо, що газогони, ймовірно, неможливо буде відремонтувати. Є міста, які фактично будуть без опалення, Мелітополь у тому числі. Саме тому ми кажемо — евакуюватись і не вірити ворожій пропаганді про те, що все буде гаразд. Бо, як ми розуміємо і про це ще раз говоримо, ворог хоче утримувати наших людей там, використовуючи їх, як живий щит», — заявила міністерка.