Цікава субота в Миколаєві: “Dream City”, екскурсія з Тетяною Губською, майстер-клас від художника Сергія Пантелейчука, презентація виставки Юлії Поліщук «Миколаїв – місто-герой”

22:49

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

20 травня запрошуємо до краєзнавчого музею відсвяткувати разом з нами Міжнародний день музеїв! Ми підготували для вас цілу низку цікавих заходів:
🟡 О 11:00 Екскурсія «Dream City і символи воєнного часу» виставкою «Dream City: світ в мініатюрі» від Андрія Шинкаренка.
🟡 О 11:00, 13:00, 15:00 Показ документального кіно (вхід вільний) .
🟡 О 11:00, 13:00, 15:00 Тематична екскурсія «Прогулянка старим містом» від провідного наукового співробітника Тетяни Миколаївни Губської.
🟡 О 12:00 Тематична екскурсія міні-виставкою «Таємниці степових курганів».
🟡 О 12:00 Майстер-клас по малюванню від миколаївських художників Сергія Пантелейчука та Романа Нагорного.
🟡 О 12:00, 14:00 Майстер – клас по виготовленню лепбуку «Архітектура Миколаївщини».
🟡 О 13:00 Інтерактивна екскурсія для дітей з розкопками «Археологічна експедиція». За допомогою інтерактивних методів діти зможуть спробувати себе в ролі науковців, археологів, реставраторів.
🟡 О 14:00 Захід «НЕЗЛАМНІ» (життя пересічних миколаївців у прифронтовому місті).
🟡 О 14:30 Презентація виставки Юлії Поліщук «Миколаїв – місто-герой». Це виставка плакатів про сучасну війну, про наше місто, про події, людей, героїв, втрати і перемоги.
Протягом дня працюватиме СУВЕНІРНА ЛАВКА. Цього року ми приготували для вас сувеніри на згадку, це унікальні листівки з плакатів Юлії Поліщук «Миколаїв – місто-герой»; вироби з петриківським розписом; авторські керамічні роботи Олексія Байбородіна.