“Центру підтримки бізнесу” у Миколаєві – 25 років

15:28

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Четверть сторіччя тому у Миколаєві відкрив свої двері “Центр підтримки бізнесу”. Назва установи говорить сама за себе, проте розмах задач та проектів не обмежується лише у допомозі підприємцям міста.

Беручи свій початок ще у 1998, створення такого центру стало справжнім новаторським кроком у Миколаєві, доводячи усім важливість та спроможність допомогти бізнесу та створити необхідні умови для його подальшого розвитку.

За словами керівника “Центру підтримки бізнесу” Артема Ващиленко, знаковим стало втілення саме у Миколаєві муніципальної освітньої програми “Вчимося бізнесу”. В цілому програма функціонувала майже 11 років та допомогла стати до ладу багатьом підприємцям регіону.

Саме фахівці “Центру підтримки бізнесу” свого часу стали ініціаторами введення спрощених процедур для бізнесу: створення єдиної комісії з питань погоджень у міськраді, розробка концепції “Миколаїв. Зона вільного підприємництва”.

Саме спрощення отримання дозволів та процедур для бізнесу дало свої плоди – частка надходжень від малого бізнесу до муніципальної скарбниці зросла з 9 до 34%.

Сотні тренінгів, міжнародних форумів з розвитку підприємництва, аквакультури, туризму – це лише частина великого пласту нашої роботи.

З початком повномасштабної війни робота “Центру підтримки бізнесу” була повністю перелаштована на гуманітарну місію. Саме тоді у Миколаєві з’явився потужний гуманітарний штаб, основною метою якого стала допомога захисникам Миколаєва та України, підтримка медичних закладів, рятувальників та вразливих верств населення.

Команда Центру продовжує служіння громаді міста та поєднує це з основною роботою: наразі основна мета – це допомога у поверненні бізнесу до Фортеці Півдня, створення сприятливих умов для розвитку і життя у Миколаєві.