Три миколаївські лікарні отримали кисневі станції

17:01

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Кислородные станции, больницы, ковид

У Миколаєві для трьох міських лікарень, які надають допомогу хворим на коронавірус, доставили кисневі станції. Зокрема, станції отримали міські лікарні № 1, № 3, № 5.

Інформацію про це кореспондентам Суспільного підтвердила головна лікарка Міської лікарні № 5 Олена Терентьєва.

Киснева станція передбачає вироблення власного кисню для потреб лікарні. Це необхідно для хворих, які перебувають на лікуванні від коронавірусу.

За словами Олени Терентьєвої, у лікарні № 5 підготували майданчик для встановлення кисневої станції обсягом вироблення кисню 300 літрів за хвилину.

“Це дозволить при потоці 10 літрів на людину, забезпечити 30-40 людей під тиском чотири бара. Найближчим часом їх під’єднають до кисневих систем і почнуть використовувати. Станція розташована уже на території лікарні, на спеціальному майданчику, у нас уже готові електромережі, приїхали представники фірми-постачальника, яка здійснюватиме монтажні роботи”, — розказала Олена Терентьєва.

Три миколаївські лікарні отримали кисневі станції
Фото: Миколаївська міська рада

Миколаївська лікарня №5 отримала кисневу станцію

До встановлення кисневої станції, на території лікарні функціонували кріоцистерни, загальним обсягом десять тонн, п’ять тонн, три та дві тонни. Їх заповнював постачальник “Лінда-Газ”.

“Ми заправлялись кожні три дні, 2-2,5 тонни кисню використовували на добу, залежно від кількості хворих, це створювало нам додаткові проблеми, бо в останній день хвилювались: чи вистачить кисню”, — розказала Олена Терентьєва.

За словами заступника директора Міської лікарні № 3 Костянтина Полянського, медичний заклад отримав станцію потужністю 560 літрів за хвилину.

Міська лікарня № 1 отримала кисневу станцію потужністю 300 літрів за хвилину.