Трамп пояснив, чому він скасував зустріч з Путіним

10:14

Відкрийте “Вечірній Миколаїв” у Google News та  Телеграм-каналі

Президент США Дональд Трамп зазначив, що вирішив не проводити переговори з російським лідером Володимиром Путіним, оскільки вважав, що не зможе досягти бажаного результату.
Про це він заявив під час спілкування з журналістами у середу, коли приймав генерального секретаря НАТО Марка Рютте в Овальному кабінеті. Інформацію у четвер, 23 жовтня, передав кореспондент Укрінформу. 
“Ми скасували зустріч із президентом Путіним, просто мені здалося це неправильним”, – сказав Трамп.
Президент США зазначив, що рішення скасувати переговори пов’язане з відчуттям, що бажаного результату наразі досягти не вдасться. Водночас він не виключив можливості проведення зустрічі з Путіним у майбутньому.
“Ми зробимо це в майбутньому”, – пообіцяв президент США.
Як натякнув Дональд Трамп, проблема – у теритріальних запитах Путіна.
“Я завжди відчував, що він хоче все повністю, а не частину. Але зараз, я вважаю, він більше хоче домовлятися. І я вважаю, що він готовий до угоди. Подивимося, подивимось. Ми не хочемо, щоб він отримав усе”, – зазначив президент США.