Те, про що нам не розповіли

15:01

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

На Донеччині загинули ще майже 300 російських мобілізованих. На відміну від удару по Макіївці, цей випадок вдалося приховати, пише телеграм-канал “Кремлёвская табакерка”.

4 січня неподалік Донецька було завдано удару по розташуванню мобілізованих, яких готували до штурму українських позицій у районі Авдіївки. Близько 500 військових розташували в занедбаній будівлі в донецькому передмісті, поряд стояла військова техніка, кілька машин із паливом, було складено боєкомплект. Цей об’єкт був накритий кількома ракетами із «Хаймарсу».

За попередніми даними, які розкрило наше джерело в Генштабі, загинули 278 мобілізованих, багато хто з них згорів живцем через загоряння палива. Поранено понад 200 осіб, у багатьох серйозні опіки.

Загибель військових удалося приховати. На відміну від Макіївки, де вибух у ПТУ було видно значну частину міста, місце загибелі мобілізованих було віддалено від житлових будинків, і його мало хто помітив.

Понад 100 загиблих уже поховано на цвинтарях Донецька. Більшість – у безіменних могилах, оскільки багато тіл не вдалося ідентифікувати. Ми з’ясовуємо, звідки загинули мобілізовані. Частина з них точно була з Воронезької області, інші деталі ми розповімо, як тільки з’ясуємо.