Термін подачі анкет на UPSHIFT продовжено ще на тиждень

17:07

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Досі думаєш, чим зайнятися влітку? А у нас є для тебе двіжова ідея! Продовжено набір на другу велику хвилю UPSHIFT у Південному регіоні — для Херсонської, Одеської та Миколаївської областей! В результаті буде відібрано 20 команд. 
UPSHIFT — молодіжна інноваційна програма, яка реалізується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у понад 40 країнах світу. Програма дозволяє молоді пропонувати та втілювати інноваційні рішення для актуальних проблем у школі, громаді, місті тощо на основі підходу Human Centered Design.
За допомогою досвідченого/ї ментора/ки, команди учасників крок за кроком досліджують вибрану проблему, вивчають цільову аудиторію та тестують свої ідеї. У результаті команди створюють проєктні ідеї та мають можливість отримати підтримку на їхнє втілення.
Умови участі:
  • сформувати команду з 3-5 учасників/учасниць віком від 14 до 21 року;
  • визначити контактну особу, яка буде вести комунікацію від імені команди;
  • визначити та описати в анкеті проблему, яку команда хоче вирішити. Мати готове рішення або проєкт не потрібно. Зосередься саме на формулюванні проблеми та її негативних наслідках, які команда хоче подолати.
Надсилай свою заявку за посиланням до 8 липня, 12:00.
Буткемп для цієї хвилі буде проводитися в Одесі.
Програма UPSHIFT у Херсонській, Одеській та Миколаївській областях реалізується ГО “Потрібні тут” за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).