Тарас Кремінь: працюємо на Миколаївщині

21:29

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Сьогодні, 24 травня, Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь, перебуваючи з робочим візитом на Миколаївщині, провів зустрічі із головою Миколаївської обласної ради Антоном Табунщиком, Миколаївським міським головою Олександром Сєнкевичем та начальником Миколаївської обласної військової адміністрації Віталієм Кімом.
Сторони обговорили стан дотримання Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, а також питання реалізації Державної мовної програми.
Уповноважений закликав керівництво міста й області якнайшвидше привести у відповідність до Державної цільової національно-культурної програми забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови як державної в усіх сферах суспільного життя на період до 2030 року Миколаївську обласну та міську програми, а також затвердити мовні програми територіальних громад області.
“Поява нових місцевих мовних програм, підкріплених реальним фінансовим забезпеченням, – це дієвий механізм захисту прав громадян, які потребують нашої допомоги”, – наголосив Тарас Кремінь.