Табір ПВК “Вагнер” атакувала армія РФ, Пригожин обіцяє помсту: що відбувається між окупантами в Росії

7:16

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

У п’ятницю, 23 червня, у ПВК “Вагнер” заявили, що військовослужбовці армії РФ вдарили по їхніх таборах. Внаслідок цього багато “вагнерівців” було поранено, також є й загиблі.

Про це написали в одному з Telegram-каналів, пов’язаних із ПВК. “Вагнерівців” атакували з вертольотів.

“Завдано ракетного удару по таборах ПВК Вагнер. Багато жертв. За інформацією бійців-очевидців, удару було завдано з тилового боку, тобто завдано військовими МО РФ”, – сказано в повідомленні в Telegram.

У міноборони РФ поспішили відхреститися від цього удару по “вагнерівцях” і заявили про провокацію.

“Усі поширені в соціальних мережах від імені Є. Пригожина повідомлення та відеокадри про нібито “завдання МО РФ удару по “тилових таборах” ПВК “Вагнер”, не відповідають дійсності і є інформаційною провокацією”, – сказано в повідомленні.

Власник приватної військової компанії Євген Пригожин уже пообіцяв помститися російським військам і їхньому командуванню – “наступний крок за нами”, сказав він. “Кухар Путіна” уже заявив про початок збройного конфлікту із військовим керівництвом РФ.

“Рада командирів ПВК “Вагнер” ухвалила рішення: зло, яке несе військове керівництво країни, має бути зупинено. Вони нехтують життям солдатів, вони забули слово “справедливість”, і ми повернемо її. Тому ті, хто знищив сьогодні наших хлопців, і десятки тисяч життів російських солдатів, будуть покарані. Я прошу нікого не чинити опір…Ми розберемося з тими, хто знищує російських солдатів і повернемось на фронт”, – сказав Пригожин.

Зазначимо, що у російських пабліках поширили скриншот листування одного з окупантів. За його словами, солдатам РФ було наказано “мочити вагнерів”.

Пізніше Пригожин заявив, що Шойгу поспіхом втік із Ростова.

“О 21:00 він втік боягузливо, як баба. Щоб не пояснювати, навіщо він піднімав гелікоптери, щоб знищувати наших хлопців, навіщо завдавав ракетних ударів. Ця тварюка буде зупинена”, – сказав власник ПВК.

Згодом у російських ЗМІ зʼявилася інформація про те, що Росгвардію та підрозділи “Гром” МВС РФ підняли за тривогою, а Центр спеціального призначення ФСБ привели в повну бойову готовність.

“На Фрунзенській скликається військова колегія: центральними органами військового управління оголошено загальний збір”, – писали пропагандисти. На Фрунзенській набережній у Москві розташована головна будівля МО РФ.

Було також опубліковано заяву Національного антитерористичного комітету РФ: “У зв’язку з цими заявами ФСБ Росії порушено кримінальну справу за фактом заклику до збройного заколоту. Вимагаємо негайно припинити протиправні дії”.

У Кремлі повідомили, що президента РФ Володимира Путіна поінформували про ситуацію довкола Пригожина.

“Вживаються всіх необхідні заходи”, – заявив прессекретар диктатора Дмитро Пєсков.