Сили тероборони повністю укомплектовані зброєю та боєприпасами – Галушкін

18:00

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Сили тероборони, новини, Україна, війна, РФ, Галушкін, тероборона, зброя, боєприпаси, Силы теробороны, новости, Украина, война, РФ, Галушкин, тероборона, оружие, боеприпасы,

Сили територіальної оборони Збройних сил України на 100% забезпечені стрілецькою зброєю та боєприпасами. Про це в інтерв’ю «Укрінформу» повідомив командувач сил територіальної оборони ЗСУ Юрій Галушкін.

– Ну, ось якраз стрілецькою зброєю та боєприпасами ми укомплектовані на 100%. Наше завдання – у найкоротші терміни зробити так, щоб ми могли скористатися, у разі потреби, цією зброєю, боєприпасами якнайшвидше, — заявив Галушкін.

Він також зазначив, що вирішується питання належного зберігання зброї та боєприпасів у різних підрозділах.

– Перед тим, як роздати зброю та боєприпаси на руки, є перший етап – це забезпечити зберігання зброї та боєприпасів при батальйонах, – зазначив командувач, додавши, що це питання у найкоротші терміни буде вирішено.

Як повідомлялося раніше, з 1 січня в Україні набув чинності закон «Про основи національного опору», який визначає правові та організаційні засади національного опору, основи його підготовки та ведення, завдання та повноваження сил безпеки та сил оборони з питань національного опору. Цим законом визначено завдання територіальної оборони, руху опору та підготовки громадян України до національного опору, а також встановлено порядок організації, підготовки та ведення територіальної оборони та руху опору.