Сєнкевич закликає мешканців Миколаєва не поспішати з поверненням

11:18

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Миколаїв все ще залишається у зоні ураження російських ракет. Тому жителів закликають не поспішати з поверненням до міста.

Про це в інтерв’ю РБК-Україна розповів Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

За словами міського голови, після деокупації Херсона та лівого берега Дніпра у Миколаєві стало тихіше. Проте це не виключає подальших обстрілів міста.

“Коли питають мене, чи можна повертатися, я все ж таки рекомендую ще дочекатись, як буде розгортатись безпекова ситуація. Ми розуміємо, що росіяни зараз перегруповуються, вони змінюють свої позиції і ті місця, які були доступні для обстрілів з території Херсона, чи біля Херсона, вони продовжують бути доступними для обстрілів”, – пояснив мер.

Сєнкевич зазначив, що окупанти можуть дістати до Миколаєва зенітними ракетами С-300, якими російська армія часто обстрілює південь України.

“Саме про це я і кажу, що ми в радіусі ураження С-300, незважаючи на те, що окупанти змінили свої позиції. Миколаїв залишається в тих самих позиціях щодо доступності до С-300”, – додав Сєнкевич.

Нагадаємо, раніше військові зазначили, що жителям Миколаївської області не варто втрачати пильність, оскільки окупанти можуть обстрілювати регіон.