Сєнкевич: водопровідна мережа Миколаєва зношена “на 200 відсотків”

15:23

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Ремонт улиц, трубы, водопровод, благоустройство, водоканал, замена труб, нет воды, Николаев, ЖКХ (с) Фото - Александр Сайковский, ВН
Водопровідна мережа міста Миколаєва наразі зношена “на 200 відсотків” і потребує термінової заміни, бо солона вода знищує всю систему.

Про це під час онлайн-сесії повідомив Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, передає Укрінформ.

«Водопровідна мережа міста Миколаєва наразі зношена “на 200 відсотків” і потребує термінової заміни. Ми вже всі пересвідчилися, що солона вода знищує всю систему і кожна труба, яку ми дістаємо, знаходиться в повністю непридатному стані. Миколаїв схожий на маленьку Венецію – все тече, кількість аварій збільшилася у 20 разів», – сказав Сєнкевич.

За його словами, зараз міська рада разом з ОВА працюють з Кабміном, народними депутатами, щоб отримати цільове фінансування на ремонт хоча б частини зношених труб.

Як повідомлялося, у Миколаєві понад 50 відсотків води витікає в землю через постійні пориви й аварії в мережі. 12 квітня через перебитий армією рф водогін Дніпро-Миколаїв місто залишилося без централізованого водопостачання. Через місяць його відновили, але у кранах тече виключно технічна вода, яка через свою солоність роз’їдає трубопровід.