Сєнкевич планує відновити продаж комунального майна у Миколаєві через аукціон

21:37

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Міський голова Миколаєва Олександр Сєнкевич виступив з ініціативою продажу комунального майна через аукціони з метою поповнення міського бюджету. Про це він заявив під час брифінгу 21 травня 2024 року. Про це розповідає інтернет-видання “Корабелов.інфо”

Мер нагадав, що під час його попередньої каденції жоден об’єкт муніципальної власності не був приватизований. Однак, він підкреслив важливість збереження певних об’єктів, які приносять стабільний дохід від оренди, у власності міста.

“Я продовжую стояти на тому, що ми не повинні продавати все. Деякі об’єкти, за які ми отримуємо гарну орендну плату, потрібно залишити у власності міста. Важливий момент: деякі люди брали а оренду це майно в очікуванні, поліпшення (що вони його відремонтують) і тепер об’єкти стали більш привабливими, а до цього вони були не привабливими. І тут вони очікують, що вони матимуть можливість приватизувати ці об’єкти”, — зазначив Сєнкевич.

Мер також звернув увагу на ситуацію, коли деякі орендарі відмовляються від об’єктів через неможливість продовжувати бізнес в орендованих приміщеннях, хоча зобов’язані вчасно сплачувати орендну плату.

“Вже маємо приклади, коли люди відмовляються від оренди об’єктів, тому що не мають можливості працювати там, а вносити орендну плату все одно треба вчасно. І в цьому сенсі внас є деякі відмови”, — додав він.

Олександр Сєнкевич повідомив, що з Миколаївської області та самого Миколаєва вже знято обмеження на приватизацію об’єктів комунального майна. Це питання активно обговорюється з депутатами і буде винесено на розгляд сесії Миколаївської міської ради.

“Звичайно, це буде великий резонанс, але головна думка, що повинно продаватись все на принципах аукціону. Не лише за вартістю а й аукціоном, думаю, деякі об’єкти зростуть у ціні”, — підсумував мер.