Святослав Вакарчук співав для миколаївців

21:39

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

27 травня у концерт-холі «Юність» успішно пройшов благодійний вечір-концерт музичної легенди України, заслуженого артиста України – Святослава Вакарчука. 
Концерт складався із двох частин: у першій частині музикант виконав свої пісні на гітарі – так, як він зазвичай це робить для наших захисників на фронтах сходу та півдня країни. До речі, на гітарі – автографи командирів цих підрозділів із ЗСУ. У другій половині вечора Вакарчук співав, акомпануючи собі на роялі. Автор насправді відтворив атмосферу написання пісень, тобто так, як вони з’являються вдома – під рояль.
Численні глядачі почули як хіти гурту «Океан Ельзи», так і пісні із сольних проектів лідера гурту, а також народні композиції. Серед них були: “Такий, як ти”, “Саме та”, “Місто Марії”, “Місто весни”, “Еверест”, “На небі”, “Я їду додому”, “Оберіг”, “Без бою”, “Обійми» та багато інших. Символічно та обнадійливо, що цей чудовий концерт закінчився піснею «Все буде добре»
Частину коштів від продажу квитків буде спрямовано на допомогу бригадам ЗСУ та Національної гвардії України. Хочеться відзначити чудову організацію концерту, який пройшов за сприяння Володимира Алексєєва.
Текст і фото – Ігоря Єрмолаєва.