Світ мусить знати правду: Олександр Сєнкевич спростував чергові фейки російського міноборони про розміщення військових у миколаївському дитсадку

20:20

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Міський голова Олександр Сєнкевич повідомив, що російські терористи знову оприлюднили фейки про розміщення військових у миколаївських освітніх закладах.  

“Так зване міністерство оборони росії пише на своїх офіційних сторінках, що в нашому дитячому садку №117 розміщені військові, що там є позиції артилерії та склади боєприпасів.

Це означає, що російські терористи збираються обстріляти цей дитячий садок. Це їхня звична тактика. Ми її спостерігаємо увесь час від початку повномасштабної війни. Але весь світ мусить знати правду. Сьогодні зранку ми зняли відео, у якому чітко видно, що нічого подібного тут немає. Що цей садок порожній.

Раніше, у березні-квітні, тут тимчасово проживали біженці з Херсонщини та миколаївці, чиї будинки були зруйновані. Вони всі вже виїхали з Миколаєва.Тепер працівники садочка приходять сюди лише попрацювати з документами і доглянути територію.

В тому, що рашисти обстрілюють мирне населення та цивільні об’єкти, ми сумніву не маємо. Але щоразу повинні показувати і світу, що в нас відбувається. Щоб жодна країна про це не забувала і лише посилювала допомогу Україні”.

Відео за посиланням