Студенти-медики у миколаївській «Могилянці» платитимуть за прогули

17:32

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Студенти-медики, Миколаїв, ЧНУ ім. П. Могили, новини, Сенкевич, освіта, медицина, здоров'я, прогули, Студенты-медики, Николаев, ЧНУ им. П. Могилы, новости, Сенкевич, образование, медицина, здоровье, прогулы

Студенти Чорноморського національного університету імені Петра Могили спеціальності «Медицина» за кожне пропущене з неповажних причин заняття платитимуть гроші. Про це 3 лютогопід час свого ефіру в соцмережах розповів міський голова Миколаєва Олександр Сенкевич.

Так, мер повідомив, що якщо студент пропускає пари через неповажні причини, то повинен платити за перездачу предмета.

– У нашій «могилянці» є медичний інститут, у ньому навчаються як українські студенти, так і іноземці. Це майбутні лікарі, вони там навчаються по різним напрямкам. Якщо студент прогулює пари або пропускає їх без поважних причин, він ходить і пересдає їх. Все було б нічого, якби це була б, наприклад, історія чи іспанська мова. Але ці теми стосуються важливого – здоров’я миколаївців. Тобто студенти офіційно платять певну суму грошей за годину відпрацювання. Він окремо з викладачем відпрацьовує те, що пропустив, – повідомив Сенкевич.

Зазначимо, ЧНУ вже розробляє офіційні суми за прогул пар та опублікує їх на сайті.

– Наразі в університеті розробляють відповідну постанову, розроблять офіційні суми – опублікують їх на сайті. Все буде офіційно. Я попросив своїх колег, вони переглянули веб-сайти різних університетів України. Наприклад, Київський медичний університет чи Харківський медичний, там також є подібна практика, – розповів Сенкевич.

Варто зазначити, що у постанові Кабінету Міністрів №1138 передбачено перелік платних послуг у вищих медичних навчальних закладах.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що чверть співробітників Миколаївської міськради захворіли на COVID-19.