Столтенберг назвав стратегічні помилки Путіна, коли він вирішив вторгнутися в Україну

8:31

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг пояснив, які дві великі стратегічні помилки зробив президент РФ Володимир Путін, коли вирішив вторгнутися на територію України.

Про це повідомляє УНІАН.

“Перша і найважливіша (помилка) – в тому, що він абсолютно недооцінив силу, хоробрість, завзятість українського народу, українського політичного керівництва, і звісно ж українських Збройних сил”, – зазначив він інтерв’ю ТСН.

Інший великий стратегічний прорахунок Путіна, за думку Столтенберга, – він так само недооцінив НАТО та наших партнерів, їх рішучість та готовність допомагати Україні, запроваджувати економічні санкції, а також військовими та економічними засобами допомагати Україні.

“І ми справді розуміємо, що це важливо для українців, але так само важливо для всіх держав-членів Альянсу. Бо якщо президент Путін переможе – це буде трагедія для України, і дуже небезпечно для нас. Оскільки урок, який з цього винесе він – це те, що за допомогою грубої військової сили можна досягти своїх цілей. І це зробить набагато вразливішим НАТО та його окремих членів. Ось чому ми допомагаємо Україні”, – резюмував Столтенберг.