СТЕФАНІЯ ЧАПЛИГІНА: «Стефанія, мамо…» — про перемогу на Евробаченні

10:52

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

Народитися Стефанією у дев’яностих роках — це суцільний виклик. Бо серед Катерин, Анастасій, Наталь — ти з незрозумілим ім’ям, яке важко вимовити і запам’ятати. Так могли звати тільки чиюсь прабабусю, — пише Стефанія Чаплигіна у Facebook.

Це у тлумаченні імен — ім’я Стефанія означає «вінець», «діадема». А в реальності — це: «як, як тебе звати???», «хто, хто???»… І як наслідок — просто дають тобі «прізвиська».

У дитячому віці бути «Стефанією» — це сльози.

Пояснення дорослих, що це «гарне і рідкісне ім’я», «так звуть кіноактрис, співачок та моделей» — не працює. Постійне мамине «виростеш і зрозумієш», — викликало нерозуміння і бажання «вирости». Аби змінити ім’я…
У підлітковому віці Стефанія — це звикання до імені. Як власне, так і оточуючих. Нові друзі записують твоє ім’я на руці або в блокноті (щоб запам’ятати). Старі — переходять з прізвиська на «Стєша». Дитяча жорстокість змінюється на примирення.
Юнацтво для Стефанії — прийняття. Оточуючий світ звик. Ти починаєш дізнаватися, що дійсно, є відомі особистості з таким ім’ям. Що навіть принцесу Монако «нагородили» таким іменем. Значить, і ти впораєшся з таким «подарунком».
Молодість — це коли «виросла і зрозуміла». Зрозуміла, що, дійсно, гарне і рідкісне ім’я. Що, навіть Леді Гагу звати Стефанією.

У будь-якому колективі чи компанії — ти єдина (бо Стефанія!). Дорослі — запам’ятовують ім’я з першого разу. Чоловіки — не забувають. І тільки діти можуть назвати то «Стефанівною», то «О! Малювання йде».

Сьогодні бути Стефанією — це гордість. Гордість за своє ім’я, свою країну та за пісню «Стефанія, мамо», яка принесла нам славу на весь світ та перемогу. Стала гімном нашої незламності, нескореності, сміливості.
Дякую, «Kalush».

Тепер весь світ навчиться вимовляти ім’я «Стефанія». Вангую, що тепер народиться не одна дівчинка Стефанія.

І їй не доведеться пояснювати чому її так назвали і відповідати на питання «хто, хто???» Бо поки «розквітає поле — вона сивіє»…
І найголовніше — світ почув і побачив правду. Світ почув про «Азовсталь». Сміливці з «Kalush» це зробили.
P. S. Бренд «Стефанія» — вже зайнятий на правах «носіння імені 28 років», навіть маю печатку))

«Вона мене колисала, дала мені ритм

І, напевне, силу волі не забрати в мене, бо дала вона.

Напевне, знала, може, більше і від Соломона

Ломаними дорогами прийду я завжди до тебе…»