Стали відомі наслідки атаки РФ на Київщину

8:45

Відкрийте “Вечірній Миколаїв” у Google News та  Телеграм-каналі

Росіяни завдали комбінованого удару по Київській області в ніч проти 14 травня. Внаслідок атаки постраждали семеро місцевих жителів, зокрема дитина. Про це ДСНС повідомила в Telegram та показала наслідки удару.

Пошкодження та пожежі зафіксували в Обухівському, Броварському, Фастівському, Бориспільському та Білоцерківському районах.

“Київщина: внаслідок нічної атаки Росії постраждали 7 людей, серед них – 1 дитина. У Фастівському районі постраждали 2 людей, у Бориспільському – 5 людей, серед них 1 дитина”, – йдеться в повідомленні.

У Бориспільському районі рятувальники евакуювали 30 мешканців багатоповерхівки.

“Пошкоджено приватні житлові будинки, квартири, господарчі споруди та автомобілі”, – додали в ДСНС.

Пожежники ліквідували загоряння в житловому секторі, резюмували в службі.