Спортсмени Миколаївщини здобули 17 нагород на чемпіонаті України з велосипедного спорту

23:28

Відкрийте “Вечірній Миколаїв” у Google News та  Телеграм-каналі

Спортсмени Миколаївщини здобули 17 нагород на чемпіонаті України з велосипедного спорту.

Про це 11 травня повідомили у Миколаївській ОВА.

У Львові з 7 до 10 травня відбувся чемпіонат України з велосипедного спорту на критому треку серед чоловіків, жінок, юнаків та дівчат у неолімпійських видах програми, а також чемпіонат України зі спринтерського омніуму серед чоловіків та жінок.

За підсумками змагань представники Миколаївської області вибороли 5 золотих, 8 срібних і 4 бронзових медалей:

  • Юлія Скорищенко — 1 золото, 2 срібла, 1 бронза;
  • Анастасія Цимбал — золото;
  • Богдан Бориславський — золото;
  • Анжеліка Верлатова — 1 золото, 1 срібло;
  • Анастасія Петрук — 1 золото, 1 бронза;
  • Валерія Пушкар — срібло;
  • Олексій Кіцак — срібло;
  • Ілля Позняк — 3 срібла, 1 бронза;
  • Ілля Нараєвський — бронза.