Спортсмен Миколаївщини виборов нагороди на чемпіонаті України з бадмінтону

22:25

Відкрийте “Вечірній Миколаїв” у Google News та  Телеграм-каналі

У Києві відбувся чемпіонат України з бадмінтону серед спортсменів до 19 років. Спортсмен з Миколаївської області посів призові місця.

Про це 11 травня повідомили в Миколаївській ОВА.

Змагання тривали з 7 до 10 травня. У чемпіонаті взяли участь понад 80 спортсменів із Дніпропетровської, Івано-Франківської, Полтавської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Харківської, Черкаської областей та міста Києва, йдеться у повідомленні.

Миколаївський бадмінтоніст Владислав Кунін здобув три золоті нагороди:

  • золото в одиночній категорії;
  • золото в парній категорії;
  • золото в змішаній категорії.

“Дякуємо за гідне представлення Миколаївщини на національному рівні!”