Спонсори терористів: торговельні мережі України оголосили бойкот Bonduelle

17:30

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Бондюэль Bonduelle

Найбільші торговельні мережі України, зокрема АТБ, Varus, Novus, Auchan,Сільпо, Фора оголосили бойкот продукції Bonduelle через інформацію про те, що російський підрозділ цієї фірми забезпечує продуктами російських військових, повідомляє Liga.net.

Мережі припиняють закупівлю продукції Bonduelle та прибирають з полиць товарні залишки.

Раніше у росЗМІ з’явилася інформація, що французька компанія Bonduelle підтримала військовослужбовців-окупантів ЗС РФ і передала їм гуманітарку з побажанням “швидкої перемоги”.

Bonduelle Group опублікувала офіційну заяву, у якій спростовує цю інформацію, проте наголосила, що компанія продовжує свою діяльність в Росії “з єдиною метою – забезпечити доступ населення до основних харчових продуктів у Росії та сусідніх країнах”.

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) закликало ввести санкції проти французького виробника заморожених і консервований овочів — Bonduelle через скандал із гуманітарною допомогою для російської армії. Відповідне повідомлення з’явилося у Twitter НАЗК.

“Цей рік починається з нової мети санкцій. Bonduelle Group отримала заслужену порцію ганебної слави і вже стала спонсором міжнародної війни. Дякуємо світу за безпрецедентну підтримку”, —  йдеться у повідомленні.

НАЗК наголошує, що компанію вже внесли до списку International War Sponsor (Міжнародних спонсорів війни).

Всі компанії зі списку International War Sponsor включені в базу World-Check, яка у всьому світі використовується для виявлення осіб та компаній з фінансовими, регуляторними чи репутаційними ризиками. Компанії офіційно отримують статус високоризикових та потрапляють під посилені перевірки з боку західних банків та фінустанов.

Тим часом, видання ZN.UA дослідило, що “французька” кукурудза Бондюель – насправді українська. Частка цього продовольчого гіганта становить 5,7% всієї консервованої кукурудзи на світовому ринку. Потім ця кукурудза повертається в Україну в консервах від компанії Bonduelle, звісно ж – втридорога.