Співають янголи з небес: “Христос воскрес!”

10:03

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

 Саме ці Божі духовні створіння оспівують світлу радість воскресіння Христа. Адже вони є небесними посланцями на допомогу людям.

10 квітня у Центральній бібліотеці ім.М.Л. Кропивницького  відбувся майстер-клас “Великодній Янгол” при підтримці Культурно-мистецької асоціації “Арт-спокуса”.

Майстриня Ганна Петрик запропонувала юним митцям та їх батькам зробити з солоного тіста святкового Янгола.
Заняття розпочалось з інформаційних цікавинок: хто такі янголи, для чого вони послані людям та які вони бувають?

“Аби дітям було цікавіше фантазувати, для творчого натхнення ми презентували авторських ляльок-Янголів миколаївської майстрині Олени Маркитан. Сумні та веселі, замріяні й щирі – ці створіння в одну мить покорили серця присутніх”, – розповідає керівник “Арт-спокуси” Валентина Кривцова.

Для творчого процесу пані Ганна підготувала виліплені заготовки у вигляді янголят. Щоб декоративно оздобити свої майбутні вироби, учасникам знадобилися пензлики, а також акрилові, гуашеві й акварельні фарби. Кожен обрав свої кольори для розфарбовування.

Через деякий час в арт-локації з’явилися різнокольорові великодні янголятка. Рожеві та білі, блакитні й жовті – кожен з них тримав в руках барвисту писанку. Для святкового настрою юні майстри прикрасили свої “шедеври” глітером – яскравими блискітками. Радісна посмішка, намальована на обличчях янголів, викликала позитивний настрій у всіх присутніх та відчуття наближення Свята.

Після закінчення заняття веселі та невгамовні художники поспішили на екскурсію новою виставкою “Великдень”. На роботах миколаївських митців глядачі із захопленням роздивлялися чарівних янголів, розписні писанки та райських пташок. Посмішки і щасливі очі маленьких миколаївців стали ознакою того, що  захід вдався.