
У Миколаєві поліцейські перевіряють факт отруєння дітей в одному з дитсадків міста. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження щодо порушень санітарних норм.
Про це 21 квітня повідомили у Головному управлінні Нацполіції у Миколаївській області.
20 квітня до поліції надійшло повідомлення від Миколаївського обласного центру контролю профілактики хвороб МОЗ України про виявлення випадків гострої кишкової інфекції серед дітей, які відвідують один з дитсадків міста.
“Попередньо встановлено, що станом на сьогодні (21 квітня — ред.) до медичного закладу із симптомами гострої кишкової інфекції звернулися батьки трьох дітей. Наразі двоє малолітніх пацієнтів перебувають на стаціонарному лікуванні, ще одна дитина проходить амбулаторне лікування”, — розповіли у поліції.
“Усім дітям надається необхідна медична допомога, лікарі контролюють стан їхнього здоров’я”.
Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за статтею “Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням”.
Фахівці обласного центру контролю та профілактики хвороб роблять лабораторні дослідження для встановлення джерела інфекції та причин її виникнення.
“Перевіряється якість харчування, умови зберігання продуктів, санітарний стан приміщень та дотримання працівниками закладу відповідних норм”.