“Солодке життя” в Центральній міській бібліотеці

23:36

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Досвідчені господині знають, що цукерницю та цукорницю потрібно тримати наповненими, аби в домі панувало “солодке життя”.

“Підсолодити свої будні вирішила також і наша творча команда”, –  розповідає голова Культурно-мистецької асоціації “Арт-спокуса” Валентина Кривцова.
21 квітня у Центральній бібліотеці ім.М.Л. Кропивницького м.Миколаїв відбувся майстер-клас з декупажу “Солодка фантазія” при підтримці Культурно-мистецької асоціації “Арт-спокуса”.

Майстриня Жанна Максимова запропонувала учасникам виготовити власноруч цукерниці, які б стали також яскравим акцентом  домашнього інтер’єру.


Знайомство розпочалося з частування смаколиками, які підготувала особисто майстриня для кожного учасника. Далі дорослі та маленькі поціновувачі мистецтва перейшли до перегляду персональної міні-виставки Жанни Максимової, де були представлені вироби у різних техніках декупажу: картини, скриньки, тарілки, цукерниці. Шалений сплеск емоцій наповнив арт- простір!


Стримати творчий процес було неможливо! Робоча локація перетворилась на барвистий мікс зі стрічок, стразів, розмаїття візерунків, серветок, перлин та цукерок. Увесь цей цей “скарб” різали, клеїли, сушили феном та покривали лаком. Радощам не було меж, коли творчий марафон дійшов свого фінішу.


Авторські цукерниці були готові, а перші смаколики покладені до скриньки.
“День пройшов по-дитячому шумно і весело! Ми розфарбували холодний дощовий день у яскраві кольори і додали солодкого присмаку”, – каже пані Валентина.