Сьогодні – роковини обстрілу будівлі Миколаївської ОДА

10:00

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Рік тому, 29 березня вранці російські агресори керованою ракетою влучили у будівлю Миколаївської обласної державної адмінстрації.

У зв’язку з цією сумною датою, як повідомив у Telegram очільник Миколаївської ОВА Віталій Кім, в області приспущені прапори, не проходять розважальні заходи. 

Рік тому внаслідок потужного вибуху було зруйновано ліве крило 9-поверхової будівлі. Вибуховою хвилею було також нанесено пошкодження сусіднім будівлям, зокрема житловому комплексу “Адмірал”, міському Палацу творчості учнів, низці житлових будинків та навіть Миколаївськівй міськраді, яка знаходиться з протилежного боку соборної площі.

Рятувальні роботи на місці трагедії тривали близько тижня.

Кількість загиблих вражає: безпосередньо під час вибуху та пізніше від наслідків обстрілу померло 37 осіб. Більшість з цих людей були звичайними цивільними, посадовцями, які працювали в ОВА (з початком війни обласну державну адмінстрацію було переформатовано на обласну військову адміністрацію) та Господарському суді Миколаївської області. Загинули цілі відділи адміністрації чи не у повному штатному складі.

Росіяне підступно нанесли удар по величезній адмінбудівлі в ранковий час, коли люди тільки прийшли на роботу.

Віримо, що всі причетні до цього цінічного воєнного злочину будуть встановлені та понесуть сувору відповідальність.

Вічна пам’ять загиблим! Ганьба та пекло – їхнім вбивцям!