Сьогодні День журналіста!

15:40

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Наші улюблені миколаївці! 

Дозвольте нагадати вам, що сьогодні, 6 червня, в Україні професійне свято – День журналіста, День працівників засобів масової інформації.

Воно було встановлене Указом Президента України в 1994 році. І зовсім не тому, що 6 червня народився поет Олександр Сергійович Пушкін, як вважають деякі некомпетентні читачі преси. День журналіста щорічно відзначається в день, коли Спілка журналістів України вступила до Міжнародної федерації журналістів,  – це відбулося 1992 року.

Стара світлина. Деякі колеги уже пішли у засвіти. Пам’ятаємо всіх…

А нашій “Вечірці” 8 вересня виповниться 33! Вік Ісуса Христа… Або – якщо хочете – Іллі Муромця, який був на службі у Києві за часи князя Володимира і очолював оборону Київської Русі. Паралічний до 33 років, він отримав силу від старців, після чого вдало боровся з Соловйом-розбійником, ідолищем поганим, татарами та іншою нечистю, захищаючи від навали нашу землю. Якась така неочікувана вийшла алегорія між Муромцем та нашим виданням.

А щодо газети – вона продовжує жити, пристосувавшись до умов війни: працює на сайті і в телеграм-каналі. Та не втрачає надії на те, що скоро буде виходити в бумажному форматі.

До зустрічі на сторінках “Вечірки”!