Шведська акторка серіалу “Вікінги” доставила допомогу на Миколаївщину

12:38

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Шведська актриса Алісія Агнесон, відома роллю княгині Катерини у серіалі “Вікінги”, як представниця волонтерської організації “OperationAid” приїхала до села Лупарево, щоб передати гуманітарну допомогу.

Про це повідомляє “Суспільне” .

Шість шведських волонтерів організації “OperationAid” доставили до колишнього прифронтового села 20 ящиків з одягом, 80 продуктових наборів, жіночі гігієнічні засоби, дитячі іграшки. Акторка-волонтерка Алісія Агнесон в Україні вперше. Каже, що шокований масштабом руйнувань, але водночас захоплюється волелюбністю та мужністю українців.

“Ми не можемо просто так стояти осторонь. Ми маємо підтримувати один одного. Ми маємо підтримувати Україну. І тому ми тут”, – каже Алісія.

Волонтери видавали по одному продуктовому набору вагою близько п’яти кілограмів особисто до рук. Одяг кожен міг узяти за потребами.

Також волонтери передали буржуйку та дрова літній місцевій мешканці. Далі у планах допомагати з будівельними матеріалами, щоб люди мали змогу відновити будинки, пошкоджені внаслідок російських обстрілів.

“У нас приблизно 40 осіб більш менш активних (шведських волонтерів — ред.). Тут, в Україні, у нас зараз є, можливо, 10-15. І багато хто активно приєднується у Швеції”, — розповів шведський волонтер Людвіг.

Водночас волонтери організації “OperationAid” роздали теплий одяг та взуття у селі Лимани.