Шлях до щасливого й здорового життя

10:17

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Наше сьогодення – це справжній виклик для українців. Чимало жителів країни через війну втратили домівки, роботу, бізнес, у когось розлучені сім’ї. У великої кількості людей фактично відсутня точка опори й джерело відновлення внутрішньої енергії. Уся нація перебуває в стресовій ситуації, тому для нас, як ніколи, важливо віднайти в собі сили й натхнення до життя.

Для багатьох сьогодні таким джерелом стала практика самовдосконалення душі й тіла Фалунь Дафа (інша назва Фалуньгун), суть якої – жити відповідно до принципу Істина-Доброта-Терпіння, а також виконувати п’ять комплексів енергетичних вправ.

Фалуньгун – це один із простих і безплатних методів оздоровлення. Він поширений по всьому світу. В Україні заняття проводяться в парках та скверах багатьох міст. А зараз його також можна освоїти прямо вдома, завдяки заняттям онлайн.

Медитація онлайн як волонтерство

Олександр Німенко займається самовдосконаленням за Фалунь Дафа вже понад 20 років. Він зазначає, що ця практика дала йому розуміння самого себе: «Бути добрим до себе й до ближніх – це природна якість людини, але не кожен вміє в собі її віднайти. Завдяки Фалунь Дафа я навчився розкривати в собі доброту й до себе, й до інших, працювати з різними негативними людськими якостями, зіставляючи їх із докорінною властивістю всесвіту Істина-Доброта-Терпіння. Це такий безперервний процес, як пульсація життя».

Олександр вважає, що з цими знаннями у своєму житті має зустрітися кожна людина. Ось тому він разом з однодумцями запустив безплатний проєкт з онлайн навчання методу самовдосконалення Фалунь Дафа.

Користь для душі та тіла

Система Фалунь Дафа стала доступною широкому загалу в 1992 році в Китаї. Відтоді вона стрімко поширилася по всьому світу і зараз нею займаються мільйони людей у понад 100 країнах. Численні дослідження проведені в США, Європі, Китаї засвідчують неабияку користь Фалунь Дафа для здоров’я. А в окремих країнах цю систему впроваджують у навчальних закладах, зокрема й у поліційних академіях.

Основну книгу вчення «Чжуань Фалунь» перекладено більш ніж на 40 мов світу, зокрема й на українську. (uk.falundafa.org)

У 2001 році засновника Фалунь Дафа майстра Лі Хунчжи було номіновано на Премію Сахарова за свободу думки. Також його двічі висували на здобуття Нобелівської премії миру.

Репресії в Китаї

Та попри значну популярність Фалунь Дафа, з 1999 року в себе на батьківщині ця практика зазнає жорстоких переслідувань з боку керівної компартії. Репресії почалися після того, як влада виявила, що кількість прибічників Фалуньгун набагато перевищила кількість членів компартії на той момент.

Переслідування Фалунь Дафа вже засудили уряди багатьох країн. А незалежний трибунал у Лондоні постановив, що злочини проти людяності щодо прихильників Фалуньгун і уйгурів доведені «поза всяким сумнівом», і що насильницьке вирізання органів відбувається у всьому Китаї впродовж багатьох років і у великих масштабах.

НАВЧИТИСЯ ВПРАВ ФАЛУНЬ ДАФА МОЖНА НА БЕЗПЛАТНИХ ВЕБІНАРАХ: learnfalungong.com/uk/