Ще один керівник Amnesty звільнився через незгоду зі скандальним  звітом про ЗСУ

15:52

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Про це інформує “Українська правда, посилаючись на: Svenska Dagbladet та Expressen.

Як відомо,  4 серпня правозахисна організація Amnesty International заявила у своєму звіті, що українські військові наражають на небезпеку громадянське населення. Однак у документі жодного слова не сказали про злочини окупантів.

В ОП відповіли, що українцям загрожує лише російська армія та засудили вибірковість Amnesty International. А керівник українського офісу Оксана Покальчук звільнилася після скандального звіту організації.

А тепер і співзасновник шведського підрозділу Amnesty International Пер Вестберг  залишає свою посаду через скандальний звіт організації про Збройні Сили України.

“Я є членом (організації – ред.) вже майже шістдесят років. З важким серцем, через заяви Amnesty про війну в Україні, закінчую свою довгу і плідну співпрацю”.

Він додав, що на початку свого існування компанія працювала над звільненням політв’язнів, проте поступово “розширила свій мандат”.

Вестберг у 1963 році став засновником шведської філії Amnesty International. У 1976-1982 рр. був головним редактором найбільшої щоденної газети Швеції Dagens Nyheter. Він також є членом комітету Нобелівської премії з літератури.

Центральний офіс AI заявив, що шкодує про “страждання та гнів”, викликані його заявою.