Шато князя Трубецького на Херсонщині пережило Першу та Другу світові війни. Але знищено рашистами

11:19

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Російські окупанти розграбували одне з найстаріших виноробних господарств Херсонщини – шато імені князя Трубецького. Перші виноградники там висадили наприкінці 19-го століття.

Про це повідомляє “Інформаційний Спротив”. Зазначається, що росіяни повністю розграбували колекцію вин, яку власники шато збирали кілька поколінь.

“Вранці 24 лютого, за кілька годин після початку повномасштабного вторгнення Росії, виноробня, виноградники та вся територія опинилася під російською окупацією. Виноробня постраждала сильно. Окупанти повністю пограбували колекцію вин, яку збирали кілька поколінь. Викрали сім пляшок вина, які зберігалися з початку 20-го століття ще з часів князя Трубецького”, – йдеться у повідомленні.

За наявною інформацією, постраждала будівля історичного шато та будинок на території. Окупанти вкрали обладнання та меблі ресторану, готелю, офісу і магазину. Вина, що перебували на витримці, також зникли. Також росіяни пошкодили лабораторію і замінували виноградники.

Історичному шато імені князя Трубецького на Херсонщині вже 126 років. Воно пережило Першу та Другу світові війни. Перші виноградники висадили наприкінці 19-го століття.