Сезон “бойових карасів” тільки починається: Гуменюк про “бавовну” в Севастополі

14:13

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Вибухи, що лунали останніми днями на території окупованого Росією українського Криму, – це лише початок нового “сезону бойових карасів”. Тому загарбникам варто морально підготуватися до нової “бавовни” на півострові.

Те, що відбулося нещодавно у Севастополі та Джанкої, – лише “квіточки”, однак до “ягідок” лишилося недовго. Про це в ефірі національного телемарафону натякнула начальниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк.

Коли її попросили озвучити подробиці нещодавніх випадків із гучною “бавовною” на Кримському півострові, Гуменюк досить недвозначно натякнула: вже зовсім скоро на окупантів чекають нові сюрпризи. І вони лише частішатимуть.

“Оскільки сезон “бойових карасів” тільки починається, озвучувати ще рано, поки “прикормлюємо”, – зазначила представниця Сил оборони півдня.

Вона також заявила, що через ефектну “бавовну” в Джанкої, яка, за даними ГУР МОУ, знищила ракети “Калібр” для запуску з надводних кораблів, котрі загарбники залізницею везли для свого флоту, російські ракетоносії, що нині перебувають у Чорному морі, можуть бути споряджені не повністю.