Сервісні центри МВС Вознесенська виявили свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу з ознаками підробки

14:57

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

 

Життя продовжується, і це не зупинити жодними ракетами. Україна завжди була, є і буде! Сервісні центри МВС працюють на повну між повітряними тривогами та плановими відключеннями електроенергії. Та наші адміністратори пильно перевіряють кожну автівку.

Цього разу до сервісного центру МВС у Вознесенську звернувся чоловік для перереєстрації OPEL OMEGA, тому що наступного дня закінчувався термін дії довіреності. «Придбали» автівку давно, але не знайшли часу оформити угоду в сервісному центрі МВС. На жаль, не усі прислуховуються до наших порад.

Під час перевірок по базах було встановлено, що така автівка не зареєстрована, а свідоцтво має ознаки підробки та з 2013 року значиться в розшуку. Наразі даним фактом займається поліція

Плануєте придбання автівки? Оформлюйте договір купівлі-продажу в сервісних центрах МВС! По-перше, це безпечно. І ви вбережете себе від придбання сумнівної автівки та наслідків від цього. По-друге, договір купівлі-продажу в сервісних центрах МВС безкоштовний.

Не втрачайте пильність! Приймайте правильні рішення ще до купівлі транспортного засобу .

Нагадуємо, що з 14 грудня змінено алгоритм реєстрації авто в Україні. Більш детальніше за посиланням https://bit.ly/3VjiT0q

 

Регіональний сервісний центр МВС в Миколаївській області