Зеленський: Вторгнення РФ в Україну – це початок

9:58

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Президент Володимир Зеленський увечері у п’ятницю, 22 квітня, виступив із відеозверненням за підсумками 58-го дня війни.
Так, глава держави, виходячи із заяв російських військових щодо намірів встановити контроль над півднем України та вийти до кордону Молдови, висловив упевненість, що у планах Кремля захоплення не лише України.
“Що ж, це лише підтверджує те, що я вже не раз говорив: російське вторгнення в Україну передбачалося лише як початок, а далі вони хочуть захопити й інші країни. Звичайно, ми захищатимемося стільки, скільки потрібно, щоб зламати цю амбіцію Російської Федерації. Але всі народи, які, як і ми, вірять у перемогу життя над смертю, повинні боротися разом із нами. Повинні допомагати нам, оскільки саме ми стали першими на цьому шляху. А хто далі?” – запитав український лідер.
При цьому Зеленський зазначив, що єдина територія, на якій Росії варто дбати про права російськомовних, – це сама Росія.
Також президент повідомив, що зараз доля України вирішується на Ізюмському напрямку, на Донбасі, Приазов’ї, у Маріуполі та Херсонській області, і висловив подяку ЗСУ за те, що вони хоробро тримаються і “привчають російську армію до думки про те, що російські шанси у цій війні можуть бути меншими, ніж українські”.