За Україну воює приблизно 20 тис. іноземців – представник інтернаціонального легіону

8:46

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Учения "Объединенные усилия - 2020", Широкий лан, ВСУ, НАТО (с) Фото - Анна Рубанская, Вечерний Николаев

Приблизно 20 тис. іноземних добровольців зараз бореться на боці України у війні проти Росії, про це повідомив Sky News грузинський командир Мамука Мамуашвілі, інформує “Гордон”.
В інтерв’ю кореспондентові каналу Джону Спарксу Мамуашвілі розповів, що серед контрактників приблизно 3 тис. – громадяни Великобританії, але уряд Королівства “офіційно не відсстежує своїх громадян”, які вирушають в Україну.

Мамуашвілі служить в Україні із 2014 року. За його словами, він очолює Грузинський легіон – підрозділ інтернаціонального легіону у складі Збройних сил України.

Він каже, що найбільшу частку іноземних добровольців становлять його земляки, а контрактники з Великобританії утворюють другий за величиною контингент.

Контекст:
Про створення інтернаціонального легіону президент України Володимир Зеленський оголосив на четвертий день повномасштабного вторгнення РФ, 27 лютого. Він закликав іноземних громадян “приєднатися до захисту безпеки у Європі та світі”.

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба повідомив 6 березня, що в Україну їдуть добровольці із 52 країн світу, які приєднаються до інтернаціонального легіону для боротьби зі вторгненням Росії. Він зазначив, що українській владі надійшло 20 тис. заявок від них.

13 червня представник легіону Дам’єн Магру на брифінгу, який транслював медіацентр “Україна – Укрінформ” повідомив, що до інтернаціонального легіону оборони України, приєдналися добровольці з усіх континентів, але не назвав їх точної чисельності. “У нас є представники 55 країн з усіх континентів, навіть таких далеких, як Бразилія, Південна Корея, Австралія”, – сказав Магру.
Більше читайте тут: https://gordonua.com/ukr/news/war/za-ukrajinu-vojujut-blizko-20-tis-inozemtsiv-predstavnik-mizhnarodnogo-legionu-1612841.html