Ворог продовжує обстрілювати Миколаївщину. За добу, 13 червня, загиблих немає

9:31

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

Оперативна інформація від військової адміністрації щодо ситуації на Миколаївщині за минулу добу, станом на 08:00 ранку 14 червня.

🔹м. Миколаїв
Вранці 13 червня російські окупанти обстріляли передмістя Миколаєва з реактивних систем залпового вогню «Ураган». Потерпілих немає.

🔹Баштанський район
Вдень 13 червня та вранці 14 червня обстрілів зазнала Широківська громада. Обстріли були переважно поза межами населених пунктів. За попередньою інформацією потерпілих немає. Пошкоджено один житловий будинок та два зруйновано.

Також вночі з 13 на 14 червня було обстріляно Інгульську громаду. Обстріли були поза межами населених пунктів. За попередньою інформацією потерпілих і пошкоджень немає.

Тривають обстріли у Березнегуватській громаді. Інформація щодо потерпілих і пошкоджень уточнюється.

🔹Миколаївський район
Вчора, 13 червня, було обстріляно населені пункти Шевченкове, Котляреве, Луч Шевченківської громади. Пошкоджено приватне підприємство. Потерпілих немає.

Теж вчора, 13 червня, обстрілів зазнали території між населеними пунктами Костянтинівка та Баловне Костянтинівської громади. Інформація щодо потерпілих і пошкоджень уточнюється.

Також о 17:00 13 червня внаслідок обстрілів с. Лимани Галицинівської громади зруйновано житловий будинок. Потерпілих немає.
Сьогодні, 14 червня, були обстріли Парутинського старостинського округу Куцурубської громади. За попередньою інформацією пошкоджень та потерпілих немає.

🔹У Вознесенському та Первомайському районах день та ніч пройшли відносно спокійно.