Ворог намагається блокувати Лисичанськ. Зведення генштабу щодо військового вторгнення РФ станом на ранок 25 червня

11:19

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

Генеральний штаб ЗСУ опублікував зведення щодо військового вторгнення РФ станом на ранок 25 червня.
На Сіверському напрямку ворог обстріляв з артилерії позиції Сил оборони у районах населених пунктів Бучки Чернігівської області та Бояро-Лежачі Сумської області.
На Харківському напрямку противник основні зусилля зосереджує на утриманні раніше зайнятих позицій, здійснив артилерійські обстріли з інфраструктури у районах Харкова та В’ялівського водосховища.
ЗСУ рішуче придушили дії ворожої штурмової групи у районі населеного пункту Удинаші. Противник відійшов. Завдав авіаудару у районі населеного пункту Явірське.
На Слов’янському напрямку противник основні зусилля зосереджує на веденні наступу у напрямку населених пунктів Довгеньке та Долина, обстріляв позиції ЗСУ біля Нової Дмитрівки, Хрестища, Дібрівного та Богородичного, завдав авіаудару неподалік Дібрівного.
На Донецькому напрямі противник основні зусилля зосереджує на утриманні зайнятих рубежів та проведенні перегрупування військ.
На Краматорському напрямі ворог активних дій не вів, обстрілював підрозділи ЗСУ в районах Райгородка та Стародубівки.
На Сєвєродонецькому напрямку окупанти обстрілювали зі ствольної артилерії райони населених пунктів Лисичанськ, Спірне та Вовчоярівка. Нанесли авіаудар у районі Лисичанська, намагалися блокувати місто з півдня, вели штурмові дії в районах населених пунктів Метьолкіно, Сиротине та Воронове.
На Бахмутському напрямі українські воїни зупинили наступ ворога у напрямку Володимирівка – Покровське. Після обстрілів противник відійшов. У напрямку Роти – Вершина ворог просунувся на один кілометр.
На Авдіївському, Курахівському та Новопавлівському напрямах окупанти намагаються вести дії зі сковування українських військ та утримувати зайняті рубежі. На Запорізькому напрямі ведуть оборону.
Ворог намагався взяти під контроль ділянку дороги Ясинувата – Костянтинівка, вів бій у напрямку Василівка – Кам’янка. ЗСУ дали рішучу відсіч, і противник із втратами відступив.
На Південнобузькому напрямку ворог вів безуспішний наступ у напрямку Потьомкине – Високопілля Херсонської області.
В акваторіях Чорного та Азовського морів у готовності до завдання ракетних ударів по об’єктах на території України ворог утримує чотири носії крилатих ракет морського базування Калібр.
«Українські захисники завдають шкоди російським окупантам у всіх напрямках, де продовжуються активні бойові дії. Посилюється партизанський рух на тимчасово захоплених територіях», — йдеться у повідомленні Генштабу.