Внаслідок російських обстрілів у Миколаєві загинули 108 містян — мэр Миколаєва

10:48

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

Внаслідок російських обстрілів у Миколаєві загинули 108 містян, з них одна дитина.

Близько 800 будинків у приватному секторі частково пошкоджено, ще біля 60 було знищено повністю. Крім того, зазнали пошкоджень 400 багатоповерхових будинків, повністю знищено низку споруд.

Про це повідомив міський голова Олександр Сєнкевич — мер Миколаєва в інтерв’ю телеканалу «Настоящее Время».

«У нас дійсно продовжуються обстріли ствольною артилерією «Пион». Попадання по місту відбуваються хаотичні: здебільшого це приватний житловий сектор, це багатоповерхові будинки. Обстріл проводиться незалежно від часу доби. Якщо раніше нас обстрілювали касетними снарядами переважно вночі, періодично вдень, то зараз стріляють і вдень, і вранці, і ввечері, і вночі. Мабуть, якийсь новий підрозділ під’їхав, і вони просто обстрілюють місто абияк» — розповів мер.

Обстрілюють Миколаїв росіяни з боку Херсону. Артилерія знаходиться на відстані близько 30-40 кілометрів від міста, у південно-східному напрямку.

«Вони під’їжджають, проводять обстріли і знову їдуть в область, щоби наша артилерія їх не діставала. Оскільки «Пион» вважається далекобійною артилерією, наша артилерія їх дістати не може.»

При цьому міський голова додав, що нашим військовим???????? вдалося знищити три одиниці таких самохідних артилерійських установок.

«Вони продовжуватимуть це робити, бо такі обстріли не є тим, що декларує президент росії – не денацифікацією. Це геноцид українського народу, бо гинуть лише мирні мешканці». — сказав Олександр Сєнкевич.