Внаслідок обстрілів вчора у Миколаєві загинуло 10 осіб

12:47

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

За інформацією керівництва міста та області, вчора внаслідок ворожих обстрілів касетними снарядами в Миколаєві загинули 10 осіб, серед них одна дитина, поранено щонайменше 61 особу.

Окрім житлових будинків у різних районах міста російські війська обстріляли: одну міську лікарню, одну обласну лікарню, Центр профілактичних хвороб, Будинок дитини, 11 дитячих садків, 12 шкіл, 1 ПТУ, 2 філії закладів позашкільної освіти,

Як повідомив під час вечірнього “прямого ефіру” 4 квітня Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, всі райони міста з електроенергією. Внаслідок атак були пошкоджені високовольтні лінії в Інгульському районі. Через це там не було світла. Але станом на 18:30 4 квітня мережі відремонтовано. Електропостачання відновлено.

Все ще без живлення залишаються Снігурівка, Широка, Прибузьке, Засілля, Новомиколаївка. Відсутнє електропостачання у Бармашовому.

Усі райони міста з водопостачанням. Через пошкодження внаслідок обстрілів в Інгульському районі перекрито подачу газу до низки будинків на трьох вулицях (наразі 240 абонентів без газу). Теплоносій подається тільки у лікувальні заклади.

Із 5 квітня відновлено рух трамваїв за повними маршрутами.

Всього на вечір 4 квітня у міс ті перебувало 253 евакуйованих особи. В той же час з міста за допомогою комунальних автобусів за минулу добу було евакуйовано 120 осіб, з них 60 – до Одеси, 60 – до кордону з Молдовою.