Відновлено роботу онлайн-запису в е-чергу сервісних центрів МВС

11:27

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

Під час війни сервісні центри Міністерства внутрішніх справ продовжують відновлювати роботу своїх осередків та нарощують потужності. Зараз у країні вже працює 132 сервісних центри МВС, повідомляє прес-служба Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Миколаївській області

Днями сервісні центри МВС поновили онлайн-запис до електронної черги. Сервіс не працював з початку війни через постійні кібератаки сайтів державних структур.

Онлайн-запис дозволяє заощадити час і надає можливість раціонально його спланувати. Тепер можна легко спланувати візит до сервісного центу. Запис здійснюється через функціонал на сайті «Запис в електронну чергу».

Запис на складання практичного іспиту відбувається через термінал електронної черги, встановлений в приміщенні сервісного центру МВС. За його відсутності – в порядку живої черги.

Детальніше про е-чергу дивіться ТУТ.

Важливо! В разі оголошення повітряної тривоги до початку роботи сервісного центру МВС, надання послуг розпочинається лише після її відміни. Якщо тривогу оголошено під час робочого дня, обслуговування негайно призупиняється, а відвідувачам пропонують прослідувати в укриття. При цьому очікування в черзі подовжується на час тривалості повітряної тривоги.