“Відкритий лист до захисника Вітчизни” від юних читачів

11:29

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Детская областная библиотека имени Лягина

Підбиття підсумків обласного конкурсу “Відкритий лист до захисника вітчизни” та урочисте нагородження переможців пройшло 22 січня 2020 р. у День Соборності України в обласній бібліотеці для дітей ім. В.О. Лягіна.

Ініціатор конкурса – громадська організація «Миколаївська обласна асоціація ветеранів Афганістану та АТО» (керівник Віктор Білик). Свято нагородження пройшло за участі Василя Павлова і Віктора Чулкова.

На свято нагородження прибули учасники з різних куточків Миколаївщини.

Роботи оцінювало журі у складі: Людмила Чижова, миколаївська поетеса, Олександр Мачула, письменник, голова громадської організації Українське товариство «Просвіта» ім. М.М. Аркаса, Інна Береза, літературознавець, член Миколаївської «Просвіти».

На адресу журі надійшло 112 листів. Дитяча творчість глибоко схвилювала усіх присутніх в залі бібліотеки. Щире звернення до захисників, палкі поетичні і прозові рядки про любов до рідної землі не залишили нікого байдужими.

Свято вдало доповнювали виступи художніх колективів міського Палацу творчості учнів м. Миколаєва.

Організатори конкурсу заздалегідь потурбувалися про те, щоб кожен з переможців (а ними стали 25 учасників у 3-х різних вікових категоріях у номінаціях “Проза”, “Поезія”, “Крок до перемоги” ) отримали нагороди: дипломи і заохочувальні подарунки. Не залишилися без відзнак і всі інші учасники конкурсу – вони отримали Подячні листи.

Переможцями конкурсу стали: у номінації «Проза» – Лотоцька Анна (Доманівська ЗЗСО №2), Стог Мар`яна (Каменуватська ЗОШ Братського р-ну), Приходько Дар’я (гімназія м. Первомайська). У номінації «Поезія» – Дегодій Амалія (ЗОШ №60), Риколенко Олеся (Воскресенська ЗОШ Вітовського р-ну), Єрмолаєва Катерина (Мішково-Погорілівська ЗОШ Вітовського р-ну).

Директор бібліотеки Тетяна Жайворонок нагородила учасників конкурсу у номінації «За крок до успіху». У своєму виступі вона підкреслила, що виховання патріотичних почуттів у юних було і є пріоритетним напрямком роботи бібліотеки. Бібліотека і надалі буде завжди відкрита для втілення гарних ідей і проектів.

На завершення заступник начальника управління соціальних послуг Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олена Кірова подякувала юним учасникам конкурсу за активну участь, а організаторам – за велику проведену роботу. Вона підкреслила, що у нас підростає справжнє покоління патріотів і захисників України.