Валентин Гайдаржи: жителі Миколаєва повинні бути максимально підготовленими до тимчасового відключення водопостачання міста

17:01

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

На цьому заступник голови облдержадміністрації Валентин Гайдаржи наголосив під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.
Зазначимо, що тимчасове припинення водопостачання Миколаєва попередньо заплановане на 7 червня, з 00.00 до 18.00. Таке рішення прийняла комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій м. Миколаєва 22 травня. Ситуація зумовлена нагальною необхідністю ремонту аварійної ділянки напірного каналізаційного колектору по вул. Маячній, який є одним із ключових елементів каналізаційної системи всього міста.
Враховуючи всю серйозність ситуації, що склалася, Валентин Гайдаржи протокольним дорученням регіональної комісії ТЕБ та НС рекомендував Миколаївському міськвиконкому зібрати позачергову комісію ТЕБ та НС і детально відпрацювати дане питання, аби максимально знизити рівень дискомфорту для жителів міста у зв’язку з майже добовою відсутністю водопостачання.
Крім того, виконкому міської ради рекомендовано забезпечити максимальне розміщення оголошень про відключення водопостачання на житлових будинках комунальної та інших форм власності, а також задіяти у разі необхідності всі наявні ємності, які можливо використати під питну або технічну воду для потреб населення.
МКП «Миколаївводоканал», в свою чергу, рекомендовано щоденно оновлювати інформацію для населення про те, коли будуть проводитися ремонтні роботи.
У ході засідання регіональної комісії також розглянуті питання щодо стану забезпечення населення якісною питною водою та санітарно-епідемічного благополуччя населення у літній період, приведення захисних споруд цивільного стану в готовність до укриття населення та безпечного поводження з пестицидами та агрохімікатами на території Миколаївської області.