Вакансії. Оголошено конкурс

18:45

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Управління комунального майна Миколаївської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад – головного спеціаліста відділу по роботі з комунальними підприємствами, установами та організаціями управління комунального майна Миколаївської міської ради (2 одиниці).
Вимоги до кандидатів на посаду головного спеціаліста відділу по роботі з комунальними підприємствами, установами та організаціями управління комунального майна Миколаївської міської ради:
громадянство України, повна вища освіта не нижче ступеня бакалавра за фахом спрямування – юриспруденція, економіка, бухгалтерський облік і аудит; володіння знаннями чинного законодавства України з питань місцевого самоврядування, у сфері управління об’єктами комунальної власності, господарського законодавства, управління персоналом, ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності, трудового законодавства, цивільно-правових відносин; вільне володіння державною мовою; уміння працювати на ПК. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою.
Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі (оригінали):
– заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування;
– заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
– дві фотокартки розміром 4×6 см;
– документи про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
– документ, який посвідчує особу;
– військово-обліковий документ (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
– письмову згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
– декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».
Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу. Адреса управління: м. Миколаїв, вул. Адміральська, 20; каб. 111, телефон для довідок: 37 03 25.