У Міноборони придумали альтернативу призову до армії

16:15

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

Армия, военные, Учения "Объединенные усилия - 2020", Широкий лан, ВСУ, НАТО (с) Фото - Анна Рубанская, Вечерний Николаев

В якості альтернативи військового призову в Україні планують запровадити короткострокову (3-4 місяці) інтенсивну військову підготовку. Пройшовши таку підготовку, молоді люди не потраплятимуть під призов.

Про це повідомив міністр оборони Олексій Резніков, пише «Я і Закон».

«Це завдання — на 4 роки. Сьогодні українська армія складається з трьох основних категорій осіб. По-перше, це професійні кадрові військові, офіцери та сержанти, які отримали фахову освіту. По-друге, це контрактники, які служать від 6 місяців до кількох років. А також юнаки, призвані на строкову службу», — зазначив міністр.

За його словами, ці люди мають різну підготовку, різну мотивацію, різне бачення того, чим є армія в їхньому житті.

«Щоб дати відсіч ворогу, нам потрібна професійна армія для стримування і формат підготовки мобілізаційного резерву. Президент доручив, і ми підготували бачення моделі, на першому етапі якої призов зберігається, проте в якості альтернативи вводиться короткострокова (3-4 місяці) інтенсивна військова підготовка. Пройшовши таку підготовку, молоді люди не потраплятимуть під призов. Натомість вони отримають базові військові навички», — розповів Олексій Резніков.

Джерело