У Миколаївській облраді обговорили питання територіальної оборони

16:20

Откройте “Вечерний Николаев” в Google News и  Телеграм-канале

замазеева, совещание, облрада

Голова Миколаївської облради Ганна Замазєєва провела робочу нараду з командувачем бригади тероборони в Миколаївській області Романом Токаренко.

Як повідомляє прес-служба Миколаївської облради, на нараді обговорили питання щодо готовності та облаштування підрозділів області. Також, проаналізували стан та наявність приміщень для розміщення батальйонів територіальної оборони.


Як стало відомо, в Миколаївській області розмістяться 6 підрозділів. Приміщення для розташування вже виділені та облаштовані згідно вимогам СБУ. Їх фінансування здійснюється за рахунок органів місцевого самоврядування. Також налагоджена півпраця з правоохороними органами на усіх рівнях.

“Рекомендую органам місцевого самоврядування в громадах невідкладно провести позачергові сесії для додаткового фінансування, виділення приміщень чи їх облаштування для масштабного розгортання”, – йдеться у повідомленні голови облради у Фейсбуці.

Аби затвердити обласну Цільову програму територіальної оборони в Миколаївській області на 2022 рік 15 лютого планується десята позачергова сесія обласної ради восьмого скликання.