У Миколаєві додатково виділять кошти на потреби територіальної оборони

19:13

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

брифинг, ога, агрессия

У Миколаєві додатково виділять кошти на потреби територіальної оборони.

16 лютого відбудеться сесія Миколаївської міської ради, на якій мають виділити додаткові кошти для забезпечення потреб батальйону територіальної оборони в Миколаєві.

Про це повідомив міський голова Олександр Сєнкевич під час брифінгу щодо розгортання у Миколаївській області Сил територіальної оборони Збройних Сил України.

ога, брифинг, агрессия

“Ми вже спрямували матеріали з матеріального резерву міста. Крім цього, є потреба в техніці, ремонті приміщень, облаштуванні спецприміщень. На це треба кошти”, — пояснив Олександр Сєнкевич.

Як поінформував голова Миколаївської облдержадміністрації Віталій Кім, робота з розміщення підрозділів територіальної оборони в Миколаївській області триває протягом певного часу.

брифинг, ога, агрессия

“Є адреси, продовжується комплектація. Всі мають розуміти, що оборона має дві площини: публічну та під грифом “секретно”. Можу сказати, що робота виконується, паніки немає, — зазначив Віталій Кім. — Основна задача тероборони — це забезпечення правопорядку. Тому підрозділи формуються по всій області. По штатній чисельності це 3022 одиниці”.

Голова обласної ради Ганна Замазєєва пообіцяла зі свого боку працювати над єдністю всіх політичних сил, щоби згуртувати зусилля, вибудувати стратегію протистояння можливій агресії щодо нашої країни.

Ганна Замазєєва повідомила, що відзавтра в приміщенні обласної ради щодня у вечірній час проводитимуть навчання з тактичної медицини. Про графік повідомлять додатково. Взяти участь зможуть всі бажаючі.

Командир окремої бригади територіальної оборони Миколаївської області, полковник Роман Токаренко розповів, що сили територіальної оборони розгортають в обласному центрі та в кожному адміністративному районі Миколаївщини.

брифинг, ога, агрессия

“Стоїть завдання, щоб кількість резервістів складала 70% від штату воєнного часу. Ми проводимо навчання. Всі бажаючі взяти участь у територіальній обороні — звертайтесь до командирів батальйонів, терцентрів комплектування. Вам все пояснять. При цьому люди, які за віком чи станом здоров’я не можуть бути прийняті до тероборони на умовах контрактної служби, відповідно до Постанови КМУ мають право разом з органами місцевого самоврядування організовувати добровольні формування”, — пояснив Роман Токаренко.

Джерело