У кремлі хочуть провести «референдуми» на Донбасі у серпні – ЗМІ

13:03

Откройте «Вечерний Николаев» в Google News и  Телеграм-канале

потери от оккупации, новости, Украина, война, РФ, оккупация, ОРДЛО, временно оккупированные территории, конфликт, Донбасс, потери, финансы, ДНР

В адміністрації президента росії є «установка бути готовими» до проведення псевдореферендумів на окупованому Донбасі у серпні.

Про це пише російське видання «Коммерсант».

На території так званих «ДНР» та «ЛНР» ведеться попередня підготовка до «референдуму», за базовим сценарієм їх передбачається провести одночасно.

Як пише видання з посиланням на джерело, у кремлі навряд чи захочуть поєднувати «референдуми» з єдиним днем голосування 11 вересня, оскільки це «може надати подіям непотрібного значення».

Зараз на окупованих територіях йде набір до «виборчих комісій»: за словами джерела видання, нібито представники російського Центрвиборчкому займатися псевдореферендумами не будуть.

Джерело видання в адміністрації президента раніше повідомляло, що «референдуми» в ОРДЛО будуть можливі, як тільки російські війська вийдуть на їхні адміністративні кордони.

Нагадаємо, раніше російське видання «Медуза» писало, що кремль хоче об’єднати так звані «ДНР» та «ЛНР», а також окуповані території Херсонської та Запорізької областей в один «федеральний округ» у складі росії.

Окупаційна влада Херсонської області тим часом готує в регіоні «референдум», провести який можуть восени.